У Дубні презентуватимуть проект «Київський діалог»
Проект започаткували 12 років тому задля поширення знань про Україну і створення таким чином її позитивного іміджу в Німеччині
12 липня у м. Дубно відбудеться презентація проекту «Київський Діалог» та конкурсу міні-грантів для локальних проектів.
Учасники заходу зможуть більше дізнатись про нові можливості для громадських активістів, влади та бізнесу, обговорити проблеми міста, які можна вирішити спільним зусиллями та розповісти про свої ідеї покращення міста.
Також присутні дізнаються більше про підготовку проектної пропозиції та реалізацію проекту.
Початок о 10:00 у ресторані «Брама» (м. Дубно, вул. Забрама, 25А).
Зареєструватись для участі можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSexpCbySbcqwatMG…/viewform…
Інформація про конкурсу міні-грантів http://www.kiev-dialogue.org/…/2017/OGOLOShENNJa-PRO-KONKUR…
Контакти: Станіслав Безушко, Координатор проекту «Київський Діалог» у м. Львів (Львівська, Волинська, Рівненська, Івано-Франківська обл.), моб. тел.: 067 261 20 58, еmail:[email protected], Facebook: https://www.facebook.com/stanislavbezushko, сайт:www.kiev-dialogue.org
Довідка:
«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвіду, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла демократичному розвитку України.
Мета «Київського Діалогу» полягає в поширенні знань про Україну і створенні таким чином її позитивного іміджу в Німеччині з одного боку та підвищенні обізнаності українських громадян про європейські процеси та цінності в Україні з іншого боку, підтримуючи та скріплюючи тим самим проєвропейський курс країни.
Проект спрямований на те, щоб ідентифікувати як політичну еліту, так і впливових акторів громадянського суспільства в Україні, які в майбутньому стануть опорою німецько-українських та європейсько-українських відносин, запросити обидві сторони до конструктивного діалогу та скріпити їхню проєвропейську позицію.
Проведено дванадцять конференцій «Київського Діалогу», які були присвячені таким темам, як: міграція, енергетика, молодіжна політика, боротьба з корупцією, гендерна політика та реформам в Україні. Завдяки цим конференціям було зроблено значний внесок у розширення мережі зацікавлених експертів з Німеччини та України та до поглиблення німецько-українського діалогу. Щорічно в конференціях, які досі фінансуються Міністерством закордонних справ Німеччини, беруть участь понад 200 ключових осіб зі сфери політики, науки, культури, представники ЗМІ.
У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ. В пріоритетах на 2017-2019 роки буде тема участі громадян у розвитку своїх міст.
(54)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію