У Дубні презентували Монументальну Шевченкіану

Виставку фотографій пам’ятників Кобзареві автор представив дубенчанам
13 листопада до Дубна з мистецьким проектом «Монументальна Шевченкіана» завітав його автор – шевченкознавець, фотограф-монументаліст, відомий громадський діяч та волонтер з Луцька Руслан Теліпський.
Виставка фотографій пам’ятників Кобзареві, встановлених у різних країнах світу та в Україні та лекція-презентація про феномен Тараса Шевченка пройшли в Дубенському історико-культурному заповіднику. Презентацію організовано відділом з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ Дубенської міської ради. На захід були запрошені представники студентської молоді, творчої інтелігенції, громадськості міста. Також мистецький захід відвідав заступник міського голови Василь Скринчук.

Руслан Теліпський особисто відвідав понад 1300 шевченківських монументів більш як у 30 країнах світу на 5-ти континентах та здійснив піше паломництво «Тарасів дороговказ» до Чернечої гори через міста, де бував Шевченко і де йому встановлені пам’ятники, в тому числі й через Дубно. «За плечима» дослідника і десяток лекцій про Шевченка, проведених за кордоном. У колекції Руслана понад тисяча власноручно зроблених світлин різноманітних пам’ятників Шевченку, до кожного монументу він приїздив вклонитися особисто.

Гості заходу мали можливість переглянути кілька відеофільмів про роботу дослідника, прослухати цікаву лекцію про Кобзаря та просто поспілкуватися з надзвичайно неординарною особистістю, інформують у Дубенській міській раді.

(29)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.