У Дубні інвентаризують землю

Дубенчанам рекомендують привести у відповідність документи на землю
На виконання вимог ст.35 Закону України «Про землеустрій», у відповідності до розпорядження міського голови В. Антонюка від 25.07.2018 №116-р «Про створення робочої групи для проведення інвентаризації земель м. Дубно» з метою встановлення місця розташування об’єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням, або безоплатно( без правовстановлюючих документів), у місті Дубно розпочато інвентаризацію земель.
Виконання на належному рівні управлінських функцій органу місцевого самоврядування щодо планування, моніторингу та контролю за використанням та охороною земель залежить від наявної повної, об’єктивної та достатньої інформації щодо них. Важливим джерелом отримання такої інформації є проведення інвентаризації земель. Неповна, необ’єктивна та недостовірна інформація стосовно стану земель унеможливлює виконання на належному рівні управлінських функцій з планування, моніторингу та контролю їх використання.
За результатами проведеної інвентаризації земель планується створення повноцінної бази даних про всі земельні ділянки в межах міста Дубно на паперових та електронних носіях. Завдяки цьому плануємо підвищити інвестиційну привабливість міста, спростити пошук потенційних земельних ділянок для інвестора та містобудівних потреб. Окрім того, це дозволить виявити земельні ділянки, що не використовуються або використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням, використовуються без правовстановлюючих документів.
Побудова ефективного містобудівного кадастру – це довгострокова інвестиція в розвиток інфраструктури економіки нашого міста, де земля є матеріальною та фінансовою основою місцевого самоврядування, що є у комунальній власності територіальної громади міста.
Рекомендуємо усім дубенчанам привести у відповідність до вимог чинного законодавства правовстановлюючі документи, які засвідчують право на земельну ділянку.
За матеріалами: Дубенська міська рада

(345)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.