У дубенських гирьовиків 5 перемог (фото)

Гирьовики з Рівненщини посіли 2 сходинку
На Відкритому чемпіонаті Західної України з гирьового спорту, що пройшов у Львові вчора, 22 лютого. Команда Рівненської області виборола другу сходинку в командному заліку, поступившись тільки господарям  – спортсменам із Львівської області. Загалом участь у чемпіонаті взяли спортсмени з 6 областей.
Команду Рівненської області представили й спортсмени Дубенської районної ДЮСШ. Отже, їхні результати: Віталій Хоптюк – 1 місце у ваговій категорії до 63 кг; Андрій Грицак – 1 місце у ваговій категорії до 87 кг; Василь Мілецький – 2 місце у ваговій категорії до 63 кг; Валерій Ліщук – 3 місце у ваговій категорії до 68 кг; Дмитро Петручок – 3 місце у ваговій категорії до 63 кг.

Після 5-річної перерви повернувся на поміст Іван Сердюк, якому трішки не вистачило задля сходження на п’єдестал пошани (4 місце у ваговій категорії понад 95 кг). Таке ж місце у ваговій категорії до 74 кг посів Роман Степанюк. Тренують спортсменів Заслужений тренер України Леонід Момотюк і Андрій Грицак.

5 місце у ваговій категорії до 68 кг виборов Дмитро Павлюк, якого тренує Валерій Продун.