У дубенчан вилучили самогон

самогонДубенчани заплатять штраф за оковиту та самогонну закваску

У щоденних поліцейських зведеннях йдеться про те, що «в стані алкогольного сп’яніння, скоїв убивство.., наніс тяжкі тілесні ушкодження, що призвели до смерті.., покінчив життя самогубством…», починаєш усвідомлювати: коли людина напідпитку, вона стає заручницею власного гніву та втрачає здоровий глузд. Спиртні напої стимулюють агресивність та сприяють виплеску негативних емоцій. Після чого виникає ряд тяжких злочинів.

 – З метою попередження та викриття злочинів, пов’язаних з пияцтвом та самогоноварінням,  інспектори відділення превентивної діяльності Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області провели заходи, пов’язані з профілактикою пияцтва, самогоноваріння та попередження злочинів, що вчиняються в стані алкогольного сп’яніння. У зв’язку з чим постійно проводиться робота з виявлення та документування правопорушень у даній сфері, – розповідає заступник начальника Дубенського ВП ГУНП Олександр Пянтковський.

 Під час проведення поліцейськими заходів в місті Дубно в помешканні двох місцевих жителів було виявлено два апарати для виготовлення самогону та двадцять літрів оковитої, котрою господарі приторговували та 120 літрів самогонної закваски. Відповідно до норм чинного законодавства, знахідки правоохоронці знищили, а на власників таких трофеїв склали адміністративні протоколи за статтею 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Виготовлення, зберігання самогону або апаратів для його виробництва», згідно з якими правопорушники сплатять до державного бюджету передбачені санкцією статті адміністративні штрафи.

За матеріалами: Дубенський ВП ГУНП

(21)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.