У держадміністрації запрошують долучитись до міжнародної акції

Самі ж посадовці Дубенської РДА долучились до міжнародної акції «Тризуб це Україна»
В зв’язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.
З цього приводу оголошується флеш-моб «Тризуб це Україна» («Trident is Ukraine»), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів.
Акцію організовують Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій та міжфракційне депутатське об’єднання «Співпраця: Україна-Діаспора».
Приєднуйтесь до акції наступним чином:
1) Роздрукуйте плакат з гаслом акції «Тризуб це Україна» або «Trident is Ukraine» та зробіть горизонтальне фото.
2) Фото розмістіть на офіційній сторінці акціїwww.facebook.com/events/234505363677566/ та на своїх сторінках у соціальних мережах обов’язково вказавши хештеґ #ТризубцеУкраїна#TridentisUkraine і місто та країну, де зроблено фото.
Нпр.: Волноваха, Україна #ТризубцеУкраїна або Toronto, Canada #TridentisUkraine.
3) Також можна відправити фотоґрафії де одна особа або група осіб одягнуті в український національний одяг, одяг з принтом тризуба, або фото на якому учасники сформують форму тризуба. Креативність за кожним з вас.
4) В соціальних мережах відмітити декілька своїх друзів та передати їм естафету.
5) Фото гарної якості (для друку) надіслати на електронку tridentisukraine@gmail.com
Плакати завантажити за наступним посиланням:https://www.dropbox.com/…/6zvjc3…/AAADt76UJRUXrTwyolO6Rp8qa…
У серпні 2017 р. в м. Дніпро під час проведення Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017» планується фото-виставка найкращих та найцікавіших фотографій.
Закликаємо приєднатись до акції!

(14)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.