Творчий ювілей «народного» ансамблю Дубенщини

семидубиТворчий ювілей народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Семидубські молодички»

Нещодавно в мальовничому Семидубському краї, що на Дубенщині, святкував свій перший ювілей в якості звання «народний» аматорський жіночий вокальний ансамбль «Семидубські молодички».

Родинні вечорниці колективу зібрали навколо себе в залі чимало вдячного глядача. Адже їх сьогодні впізнають не тільки в Семидубах, а й на Дубенщині, їх вже знають далеко за межами рідних стін. А все починалось в далекі 83 роки саме 15 вересня 18-ти річною дівчиною на посаду художнього керівника будинку культури села Семидуби була призначена Наталя Стасюк – молода енергійна, повна натхнення на творчість. За три роки, коли Наталя Василівна стає директором, а художнім керівником Алла Варійчук створюється жіночий ансамбль, який з моменту створення заволодіває серцями любителів української пісні. В репертуарі колективу українські народні та пісні провідних українських композиторів.

Нелегка дорога спіткала колектив, адже на шляху до людського визнання стояли і економічні негаразди, суспільна байдужість через зубожіння населення, повсякденні турботи. Однак це не стало причиною до занепаду колективу, навпаки це спонукало до активної мистецької діяльності. Так завдяки творчій роботі в побудові концертного репертуару колектив здобув неабияку популярність в організації виступу на обласному фестивалі ім. Богачука в м. Остріг. Саме звідси і понині не згасає творче завзяття колективу. За наполегливу працю, ідейно-художній рівень репертуару і виконавську майстерність ансамблю «Семидубські молодички» у 2010 році обласною атестаційною комісією було присвоєно почесне звання  «НАРОДНИЙ».

І сьогодні невичерпне бажання колективу і його незмінного керівника Наталії Василівни Стасюк (Вишневська) творити і примножувати національну культуру України сприяє подальшій популяризації ансамблю. Вони завжди є бажаними абсолютно на всіх обласних, районних творчих заходах. Недаремно начальник відділу культури і туризму Т. Перковська та сільський голова М. Ковальчук щиро вітали та дякували учасникам ансамблю за їх невичерпний талант, за те що вони споглядаючи на непрості життєві обставини в Україні, несуть у суспільство справжню українську красу – українську пісню.

І хто щоб не говорив, доки на Дубенщині будуть співати таку веселу українську пісню, доти ні один агресор не зломить український народ. Тож дай Бог вічного здоров’я таким українцям як Павлова Алла Анатолівна (художній керівник БК с. Семидуби), Юрчук Людмила Олександрівна (завідуюча клубом с. Довге Поле), Максимюк Олена Олексіївна (завідуюча клубом с. Грядки), Максимюк Марія Василівна (завідуюча клубом с. Залужжя), Савчук Оксана Вікторівна (завідуюча клубом с. Тростянець) та незмінному їх керівнику Вишневська Наталія Василівна (директор Будинку культури с. Семидуби).

 За матеріалами: Дубенська РДА

(366)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.