Центр зайнятості з Епіцентром влаштували ярмарку вакансій

У Дубні розпочав роботу Всеукраїнський ярмарок вакансій
У рамках соціального проекту «Живи та працюй в Україні!» Служба зайнятості 8 грудня спільно із Національною мережею будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» та Національною мережею декоративно-будівельних гіпермаркетів «Нова лінія» проводить Всеукраїнський ярмарок вакансій.
У відкритті заходу взяли участь заступник голови Дубенської РДА Іщук Володимир, начальник відділу економіки управління економіки та власності Дубенської міської ради Федун Ніна, директор Дубенського міськрайонного центру зайнятості Савчук В’ячеслав, директор ТОВ «Епіцентр К» у м. Дубно Міськевич Володимир, інформують у Дубенському центрі зайнятості.
Протягом дня шукачі роботи змогли побачити відкриті вакансії не тільки ТОВ «Епіцентр К», а й скористатися базою вакансій служби зайнятості з усієї України. Окрім пошуку роботи, фахівці служби зайнятості надавали консультації, проводили профорієнтаційні тестування та спільно з менеджером з персоналу ТОВ «Епіцентр К» м. Дубно Бурдяк Лілією Борисівною проводили підбір кандидатів для подальшого працевлаштування в гіпермаркеті та формування кадрового резерву.

(305)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.