Тривала чергова сесія міської ради

Що вирішували та чому так довго розглядали питання депутати міської ради на сьомій сесії?

1 березня у Дубенській міській раді відбулася сьома чергова сесія. Хоча розпочалась вона з незначним запізненням, проте тривала до 10 год. Пов’язано це з тим, що Президент України підписав зміни до закону, які вимагають  поіменного голосування. А так як системи для поіменного голосування у міській раді немає, то при розгляді будь-якого питання зачитувався список депутатів, які озвучували своє рішення. Із пройдешнім днем народженням привітали депутата Омельянчука А. Тоді ж слово надали Тимощуку В’ячеславу (про нього Інформаційний портал м. Дубно писав у матеріалі «Хто є хто?»). У своєму виступі він згадав події Майдану (був координатором), перебування в зоні АТО, хвалу волонтерам, висловив подяку Дудку Л.І. за особисту допомогу та партії «Батьківщина» за надані ліки. Навіщо про все це говорив чоловік і що конкретного він хотів – не зрозуміло.

Лише в кінці він звинуватив Антонюка В.М. та Березовського П.П. у їхній бездіяльності та несправедливому ставленні до себе, а також вимагав від депутатів прийняти рішення про відставку міського голови. Слова п. Тимощука заперечив заступник міського голови Мосійчук Р.А. і розповів про надану йому допомогу, про виконання його забаганки – приписку до матері, виділення матеріальної допомоги. На засідання п. В’ячеслав прийшов із  з матір’ю, пенсійне посвідчення в якої, за їхніми словами, вранці того ж дня, відібрав водій маршрутки, тому що вона відмовилась платити за проїзд. А тому дубенчанин вимагав, щоб водій прийшов та повернув посвідчення ненці. Проте свідки, що їхали в той час в маршрутці стверджують, що все було не так (жінка відома тим, що хотіла відібрати у власного сина внука, позбавити батьківських прав старшого сина). В зв’язку з цією ситуацією міський голова віддав наказ заступнику поліції повернути документ та привезти водія.

Тоді ж депутати перейшли до розгляду запитів та звернень. Дубенчани звернулись до обранців аби створили інший заїзд до відділення Нової пошти №1, що на вул.. Семидубська. Тоді ж розглянули запит щодо перенесення святкування Дня міста з 25 серпня на 2 серпня та встановлення пам’ятника Іову Почаївському в центральній частині міста. А також підтримали звернення про виділення коштів на ремонт проїжджої частини та облаштування освітлення на пров. Слов’янський.

Після цього місцеві обранці перейшли до розгляду питання про роботу Дубенського ВП ГУНП у 2015 році по охороні громадського порядку на території міста. Заступник начальника Пянтковський О.П. розпочав зі статистики, яку депутати не захотіли слухати, натомість задавали питання різного характеру. Їх цікавило чи існує гральний бізнес в Дубні, чому поліція не чергує в районі автовокзалу, чому бійки завершуються зриванням пагонів із правоохоронців тощо. Найбільше питань було у депутата, який є членом  «Козацької варти», а тому подяка заступника начальника за їхню допомогу переросла у своєрідну дискусію з претензіями. Не встигли обранці розглянути це питання як знову роботу порушила п. Тимощук (вони постійно порушували регламент), яка чекала на своє пенсійне посвідчення. Із словами, що перевізник не хоче повертати їй документ, а тому поїде в Київ, вона покинула зал. До слова посвідчення п. Пянтковський приніс міському голові ще до перерви. Тоді ж до заступника начальника поліції звернувся депутат з проханням, щоб на спортивних змаганнях був присутнім працівник поліції та контролювали громадський порядок на стадіонах (оскільки там розпивають алкогольні напої). Мі

Депутати проголосували «за» затвердження Програми профілактики злочинності та правопорушень на 2016-2020 роки, Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» в новій редакції,  Програми розвитку науково-технічної творчості в м. Дубно на 2016-2018 роки, Програми підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії на 2016-2020 роки, проекту рішення «Про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік», виділивши 96 000 на книгодрукування, 50 000 онкохворим на ліки, 46 000 – майданчик Дубенської гімназії, 20000 – відзначення річниці від народження Б. Возницького; 854 000 – ремонт доріг, 280 000 на співфінансування для реконструкції будівлі клубу в центр дозвілля, а також підтримали низку інших програм. Погодились місцеві обранці на зміни у додаток «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату та виконавчих органів Дубенської міської ради», додавши 1 одиницю для управління житлово-комунального господарства та 1 одиницю для управління економіки та власності, а також затвердили Порядок визначення та відшкодування територіальній громаді м. Дубна збитків, заподіяних у сфері земельних відносин. Коли ж перейшли до розгляду питання щодо затвердження «Програми розвитку туризму міста Дубно на 2016 – 2020 роки», то депутат Дудко Л.І. нагадав про те, що в місті немає готелю на велику кількість місць із конференц-залом. Уже п’ять років як є інвестор, що готовий його побудувати напроти міської ради, проте йому не виділяють землю. Хоча й він купив квартири для людей, що жили в тих бараках та викупив приміщення колишнього військкомату. Проте міський голова зазначив умови, за яких це зроблять, зокрема оформлення права власності людьми на ці квартири та побудова нового майданчику на вул.. Галицького, де могли б розміщуватись приїжджі цирк, атракціони.

Погодились депутати виділити кошти для надання матеріальної допомоги Дацюк В.Б. у розмірі 10 тис. грн., Фаріону В.М. – 5 тис. грн. та уродженцю Дубна, добровольцю Кубишкіну Р.О. у сумі 55,3 тис. грн. Щодо реформування газети «Замок» та комунального підприємства «Редакція газети «Замок», то слід зазначити, що не усі місцеві обранці відразу погодились, пропонували винести його на наступну сесію, щоб комісії могли розглянути це питання. Але все ж таки проголосували «за» та добавили у склад комісії по реформуванню кандидатури Пастуха О.І. та Стрільчука М.В. Не заперечували місцеві обранці та підтримали зміну ставки земельного податку ГК «Політ», ФОП Ковалевичу В.П. та ПАТ «Дубномолоко».

Крім цього, депутати проголосували позитивно щодо обрання голови секретаріату Мацишина Ю.О.; надання дозволу Міністерству оборони України (Концерну «Військторгсервіс») на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. Коли ж місцеві обранці перейшли до розгляду земельних питань, то у залі виникали розбіжності. Так, наприклад, 10 депутатів утримались при голосуванні щодо надання дозволу управлінню архітектури, будівництва та земельних питань Дубенської міської ради на розроблення детального плану території в м. Дубно в районі вулиці Замкової (навпроти ринку «Козацький») та 16 утримались від такого ж дозволу на вулиці Замковій (біля головної каналізаційної насосної станції).

(47)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.