«Тарас Бульба» – 30 ROCKів: ровесник незалежної України вже за місяць

Перші подробиці проведення одного з найстарших фестивалів України
З 16 по 18 липня в Дубні відбудеться рок-фестиваль «Тарас Бульба», який має титул найстаршого рок-фестивалю в Україні – ровесника незалежності.
Цьогоріч він святкуватиме 30-річчя і пройде під гаслом: «Фестиваль «Тарас Бульба» – 30 ROCK’ів на варті української рок-музики»
Функціонуватимуть головна, альтернативна та літературна сцени. Також буде наметове містечко, фуд-зона, дитяча галявина та козацький курінь.
Організатори незабаром анонсують учасників сцен. Ними стануть колишні переможці попередніх конкурсних програм фестивалю, а також визнані відомі українські рок-виконавці. Стосовно цьогорічної конкурсної програми, то
прослуховування молодих гуртів відбудуться 19, 20 та 26 червня у Києві. На
фестивалі за титул найкращого змагатимуться 14 команд.
«У конкурсі беруть участь гурти зі всієї України. Загалом ми отримали понад 100 заявок. Переможця визначимо на другий день фестивалю, 17 липня. Крім статусу, він отримає гітару від мережі «МузТорг» – призового спонсора «Тараса Бульби», – розповідає головний організатор фестивалю Микола Арсенюк.
Вже стартував продаж квитків. Дітям до 12 років та учасникам російсько-української війни, традиційно, вхід безкоштовний.
Фестиваль «Тарас Бульба 2019» відбувається за підтримки Українського культурного фонду, Дубенської міської ради, Рівненської облдержадміністрації.
Генеральний радіопартнер – радіо «Промінь». Призовий спонсор – мережа МузТорг».
Фестиваль буде проведений з дотриманням чинних карантинних норм.

(96)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.