Своєчасна якісна медична допомога – запорука здоров’я пацієнта

Мешканці Дубенщини висловили слова вдячності лікарям за якісну медичну допомогу
Надзвичайно приємно отримувати слова вдячності від наших пацієнтів або ж їхніх рідних. Це вкотре доводить, що нашу роботу цінують та поважають!
До Рівненського обласного Центру Екстреної медичної допомоги та медицини катастроф звернулася пані Валентина. Вона донька  пацієнта Павла Івановича, до якого наша бригада «швидкої» виїжджала на виклик 21 листопада.
Жінка надіслала нам слова подяки:
«Висловлюємо слова щирої подяки лікарській бригаді Млинівської підстанції екстреної швидкої допомоги, яка надзвичайно швидко приїхала на виклик о 6 ранку 21 листопада цього року: лікарю Доманській Марії Феодосіївні, фельдшеру Олійнику Анатолію Ярославовичу та водію Мельничуку Миколі Івановичу.
Вдячні цим Людям з великої літери за ввічливість, комунікабельність, вражаючу швидкість у постановці правильного діагнозу та терпіння під час пояснення рідним хворого алгоритм дій та готовність пояснити те саме три рази!Низький уклін за оперативність і професіоналізм. Небесного Вам благословення і здоров’я! З повагою, сім’я Теребейчиків»
Детальніше про виклик: 21 листопада, о 6 годині ранку, на лінію «103» надійшов виклик про те, що у с. Городниця потребує медичної допомоги 86-річний чоловік.
Пацієнт скаржився на болі у серці та утруднене дихання. За вказаною адресою негайно виїхала лікарська бригада Млинівської підстанції ШМД . За лічені хвилини медики прибули до пацієнта. Бригада «швидкої» зібрала анамнез та провели огляд хворого. Надали медичну допомогу відповідно до протоколу МОЗ. Завдяки злагодженим та та оперативним діям медиків, стан пацієнта значно покращився.
Адміністрація Центру ЕМД та МК бажає Павлу Івановичу та його родині міцного здоров’я та довгих літ життя.
Щиро вдячні лікарській бригаді Млинівської підстанцї ШМД у складі лікаря Марії Доманської, фельдшера Анатолія Олійника та водія Миколи Мельничука за те, що вкотре довели свою професійність та злагодженість у роботі! Дякуємо!

(796)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.