Супергерої та тематичні заняття: школярів навчають рятувати життя (фото)

У Дубні почали втілювати спільний проект освітян та Української асоціації боротьби з інсультом
Пілотний проект співпраці Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради, закладів загальної середньої освіти міста й ОТГ, медичного коледжу, інсультного блоку Дубенської міської лікарні, запропонований Українською асоціацією боротьби з інсультом, що стартував на Дубенщині в березні 2021 року розпочав своє практичне втілення. Нагадаємо, що ініціювала його в нашому регіоні заступниця міського голови Вікторія Дмитрієва.

Мета проекту – привернення уваги населення до проблеми інсульту. Головне завдання реалізації другого етапу – надання учням знань та навичок, які допомагають врятувати життя. В освітніх закладах з учнями старших класів проводяться тематичні заняття «Умій врятувати життя», а з школярами початкової школи розпочали реалізацію навчальної програми «Супергерої FAST».

Саме такі заходи дозволять познайомити дітей з основними симптомами інсульту та алгоритмом подальших дій, що допоможе їм вчасно надати першу допомогу та врятувати чиєсь життя.

Кожен учень отримав інструктивну картку, що містить опис симптомів, поради як діяти в екстремальній ситуації та докладну інформацію про інсульт ний блок, що розпочав свою роботу в неврологічному відділені Дубенської міської лікарні. Цією інформацією наші «Супергерої» зможуть поділитися зі своїми рідними.

Реалізатори проекту сподіваються, що всі навчальні заклади долучаться до проекту, адже роблять благородну спільну справу!!!

 

 

(76)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.