Студентство отримувало нагороди і «відривалося» на дискотеці (фото)

Студентська перлина в Дубні: демонстрували розважальні ролики та вітали один одного зі святом
Кожного року 17 листопада святкують Міжнародний день студента. Напередодні свята вже стало доброю традицією в Дубні влаштовувати захід для молодих і амбітних.
Тож цьогоріч 14 листопада в Будинку дітей і молоді зібралися студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв, Дубенського медичного коледжу, Дубенського коледжу РДГ і Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна».

Студентська перлина-2019 під назвою «СтудLife» супроводжувалася виступами винуватців свята. Звучали гра на баяні, саксофоні, вокал, а також демонстрували хореографічні постановки.
Традиційно нагороди від Дубенської міської ради, яку вручав заступник мера Василь Скринчук, отримали 16 юнаків і дівчат за відмінне навчання, активну участь у громадському та культурно-мистецькому житті міста. Ще 15 подяк отримали студенти Дубенського коледжу РДГУ за активну громадську позицію та волонтерську діяльність.

«От вручаємо грамоти та подяки за волонтерську діяльність. Насправді, це дуже важливо, що студенти не лише вміють вчитися, веселитися і відпочивати – дуже важливо, що, особливо, в сьогоднішній час, серед студентів є волонтери. Добре, що ми їх відзначаємо і хотілося б, щоб з кожним роком їх ставало ще більше», – наголосив Василь Скринчук.

Цьогоріч студенти підготували для присутніх в залі розважальні відеоролики «Один день з життя студента», де акцент ставився на повсякденне «нелегке» життя сучасного студента. А після заходу – на молодь чекала запальна дискотека біля Будинку дітей і молоді від діджеїв Nexus та Penguin.
Захід організував Дубенський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді за підтримки Дубенської міської ради.

(133)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.