Студенти змагались у міні-футболі

У Дубні дівчата і хлопці змагались за першість у міні-футболі
Першість Дубна серед студентської молоді з міні-футболу провели 17 жовтня. Організували змагання на міні-футбольному майданчику «Дубенської гімназії №2» відділ молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради спільно з вищими навчальними закладами міста.
У спортивній боротьбі змагались студенти ВКНЗ «Дубенського медичного коледжу», Дубенського коледжу РДГУ, Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ, Дубенського ВХПТУ та Дубенської філії університету «Україна». На футбольному майданчику зустрілись 5 команд юнаків та 2 команди дівчат. В результаті проведених ігор та нелегкої боротьби місця серед юнаків розподілились наступним чином:
І місце – Дубенський коледж РДГУ ;
ІІ місце – ВКНЗ «Дубенський медичний коледж»;
ІІІ місце – Дубенська філія університету «Україна».

Серед дівчат:
І місце – Дубенський коледж РДГУ;
ІІ місце – ВКНЗ «Дубенський медичний коледж».

За результатами турніру кращими гравцями визнано: Анатолія Олексійовця, Юрія Мельника, Володимира Польового, Івана Рущака, Марину Плетюк, Діану Базилюк, Софію Присньоху та Оксану Драку.
Під час нагородження переможців та призерів з вітальним словом виступив секретар міської ради Віктор Недашковський, відзначивши важливість проведення таких спортивних заходів для розвитку спорту серед молоді міста.
Переможці були нагороджені кубками, грамотами Дубенської міської ради та призами від Національного олімпійського комітету.

(86)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.