Стартує вокальний конкурс «Яскраві діти України»

 На Рівненщині шукають «Яскравих дітей»
У районах та містах обласного значення Рівненщини триватимуть до 7 червня відбіркові етапи конкурсу «Яскраві діти України», де діти зможуть продемонструвати свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.
Деталі проведення конкурсу обговорили на оргкомітеті в Рівненській ОДА під головуванням заступника голови Світлани Богатирчук-Кривко.
«У пісенному конкурсі можуть взяти участь діти у трьох вікових категоріях, від 6 до 15 років. 22 переможці місцевих відборів змагатимуться в обласному етапі за право представляти Україну на Всесвітньому пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» у однойменному італійському місті», – розповіла Світлана Богатирчук-Кривко.
Обласний етап конкурсу проходитиме під патронатом Рівненської ОДА 24 червня у  академічному українському музично-драматичному театрі.
Метою конкурсу є формування у дітей ціннісного ставлення до мистецтва,  національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, виявлення та підтримка юних обдарованих виконавців, надання можливості талановитим дітям заявити про себе.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(137)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.