Стартували змагання, які об’єднали команди півдня Рівненщини

У Дубні стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)
15 травня у Дубні відбулося урочисте відкриття I-го (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
У цей  день на майдані Незалежності зібралися команди джур міста Дубна, Дубенського, Радивилівського районів, місцевих ОТГ. Під звуки козацьких маршів сотники вишикували рої і доповіли про готовність до змагань.

З вітальним словом до учасників гри звернулися заступник міського голови, голова Дубенської районної державної адміністрації, заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА. Вони привітали організаторів та учасників табору з відкриттям І етапу. А також наголосили, що 10 років тому саме у Дубні вперше пройшов ІІ-ий (обласний) етап «Джури». Тож дуже символічно, що цьогоріч тут знову проводяться змагання, що об’єднали команди джур півдня Рівненщини. Коротку мистецьку програму підготували вихованці міського Будинку дітей та молоді.

Після закінчення урочистостей команди джур перемістилися до місцевої військової частини, де відбулися конкурси «Впоряд», «Фізична підготовка», «Стрільба», «Рятівник».
Після цього всі учасники поїхали у с.Молодаво-2. Тут молоді джури розмістилися для таборування, а також продовжили змагатися у конкурсах «Ватра» та «Кашовари». Суддівська колегія оголосила результати першого дня.
I-ий (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбувається за організаційної та фінансової підтримки управління освіти Дубенської міської ради.

(127)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.