Спортсмени з Дубенщини змагались у Полтаві

Армреслери показали свої сильні сторони на чемпіонаті України
Чемпіонат України з армспорту серед юнаків, юніорів та молоді пройшов 1-5 квітня в м. Полтава. Команда спортивного клубу «Козацька варта» районної спортивної школи взяла участь у змаганнях, показавши високий результат. Дмитро Грицюк із с. Плоска здобув дві золоті медалі в категорії 60 кг (молодь), Микола Білецький с. Плоска – бронзову нагороду на лівій руці в категорії 65 кг (юніори), Андрій Алєксєєчкін зі с. Дитиничі – бронзову медаль на правій руці в категорії 60 кг (молодь). Зовсім трішки не хватило попасти в трійку Богдану Онищуку – 4 місце. Роман Федорчук посів 5 місце, Вадим Пилипюк – 6 місце, Микола Довгополий – 6 місце. Непогану боротьбу показав Роман Ващук, який перший раз виступав на чемпіонаті, та Пукалюк Вадим.