Сьогодні стартує найстаріший фестиваль країни

Понад 40 учасників, козаки та актори: фестиваль «Тарас Бульба» 2019
Вже сьогодні, 19 липня, у Дубні гримітиме найстаріший рок-фестиваль країни «Тарас Бульба».
На фесті функціонуватимуть Головна, Альтернативна та Літературна сцени. Альтернативна сцена в останній день «Тараса Бульби» перетвориться на справжню кузню «чорного металу». Вона матиме назву «DOMNA Metal Stаge».
Тут виступлять такі гурти: «ТНМК», «KARNA», «Stoned Jesus», «Nokturnal Mortum», «Лінія Маннергейма», «Фіолет», «OT Vinta», «Infected Rain» (Молдова), «Тарута», «Вій», «Joryj Kłoc», «Мотанка», «Detach» та ще понад 40 учасників.
Літ-Арт платформа збере митців з усієї України. Виступатимуть Сергій Жадан, Олег Каданов, Олександра Гонтар, Сергій Мартинюк, Юрко Журавель, Андрій Ляшук та ін. На цій же локації відбудеться постановка вистави «ГалюЦеНація» театру Нянькіних із Сум.
Для наймолодших відвідувачів облаштують Дитячу галявину (лялькові вистави, ігри та розваги, квести, майстер-класи). Також на території фестивалю функціонуватиме і козацький курінь Печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи. Окрім того, буде нагода навчитися стріляти з лука, пройти вишкіл та посмакувати козацькими стравами.
Щороку журі визначає найкращий музичний колектив з молодих і перспективних команд, відібраних з усієї України.
Вхід на фестивальний вільний усім учасникам бойових дій (військовослужбовці, добровольці, воїни АТО) та дітям до 12 років (у ссупроводі батьків).
До того ж, оскільки парламентські вибори співпали з фестом, гурти «ТНМК», «OT VINTA», «Вій», а також сотні відвідувачів прийдуть у Дубні на виборчу дільницю №560859 (вул. Данила Галицького, 24), аби проголосувати на виборах до Верховної Ради України 21 липня.
Фестиваль «Тарас Бульба 2019» проходить за підтримки Українського культурного фонду, міського голови Дубна Василя Антонюка та Дубенської міської ради, Рівненської ОДА.

(614)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.