Школярі Рівненщини можуть позмагатись у конкурсі, намалювавши малюнок

До Дня захисника ПАТ «Рівнегаз» оголошує конкурс дитячих малюнків «Безпечна Україна»
ПАТ «Рівнегаз» до Дня захисника України оголошує Конкурс дитячого малюнка «Безпечна Україна» серед учнів загальноосвітніх шкіл Рівненщини. Захід присвячений мужності та героїзму українських бійців-захисників, які стоять на сторожі безпеки та захисту цілісності України. Конкурсні роботи приймаються до 1 жовтня, переможців буде визначено до 14 жовтня – Дня захисника України. Десять кращих робіт отримають заохочувальні подарунки, а три роботи-переможниці будуть відзначені спеціальними подарунками. Крім того, найкращі роботи, разом із благодійною допомогою від ПАТ «Рівнегаз», будуть передані бійцям на схід України, у зону АТО.
Взяти участь у важливому й цікавому проекті пропонується всім дітям Рівненської області у віці від 6 до 14 років. Намалювавши малюнок, вони мають нагоду не лише показати таланти, а й відобразити в роботах своє бачення та ставлення до захисників держави, які, перебуваючи в зоні антитерористичної операції, ціною власного життя боронять спокій та безпеку нашої країни.
Для участі у Конкурсі необхідно: намалювати малюнок та передати (надіслати) його у ПАТ «Рівнегаз» за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Івана Вишенського, (або у районні відділення за місцем проживання). Також можна надіслати на електронну адресу: press@rvgas.com.ua
Перший етап Конкурсу – відбірковий і триватиме з 20 вересня по 1 жовтня. Конкурсна комісія визначить кращі малюнки, які будуть розміщені на офіційному сайті ПАТ «Рівнегаз» rv.104.ua з 2 по 10 жовтня для онлайн-голосування.
Найкращі три роботи-переможці онлайн-голосування, отримають спеціальні призи від ПАТ «Рівнегаз», автори 10 кращих робіт – будуть нагороджені подарунками від компанії.
Водночас, у Центрі обслуговування клієнтів в м. Рівному буде організована виставка малюнків-дитячих робіт.
Критерії оцінювання конкурсних робіт:
Оригінальність та оформлення;
Якість роботи;
Творчий підхід та ступінь самостійного виконання;
Охайність;
Відображення і передача теплих відчуттів до захисників країни.
Технічні вимоги до робіт:
Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо);
На зворотній стороні малюнку вказується П.І.Б учасника конкурсу, назва малюнку, дата виконання та місце, школа, та контактні дані (телефон обов’язково).
На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.
Надаючи роботу на конкурс, автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані компанією ПАТ «Рівнегаз» під час організації презентацій, виставок, семінарів, для транслювання на телебаченні тощо.
Стань переможцем Конкурсу та отримай подарунок!

(126)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.