«Схід і Захід – це Україна» – новий очільник поліції

Новий головний поліцейський знайомиться із Дубенщиною
Як уже писав Інформаційний портал м. Дубно, 24 квітня особовому складу Дубенського відділу поліції представили нового очільника Романа Панасюка. Його ж на наступний день представили на сесії Дубенської районної ради. І цього ж дня Роман Панасюк познайомився із представниками місцевих ЗМІ. Що розповів про себе новий керівник поліції Дубенщини – читайте у статті Інформаційного порталу м. Дубно.
Роман Панасюк родом із Херсону, де народився у лютому 1967 року. «За спиною» у нього чотири інститути: Херсонський державний педагогічний інститут ім. Н.К. Крупської, Херсонський індустріальний інститут, Міжрегіональний інститут бізнесу, Національний університет внутрішніх справ (2003 рік). У правоохоронних органах очільник працює понад 20 років, здебільшого у східних та південних областях України, і має звання полковника. Останнім робочим місцем т.в.о. начальника було територіальне Управління Департаменту протидії наркозлочинності з обслуговування Вінницької, Кіровоградської та Черкаської областей.
Відтепер Роман Панасюк очолює поліцію Дубенщини. Про те, що його відправлять працювати у Рівненську область дізнався нещодавно, не більше місяця тому. А до цього на Рівненщині полковник бував лише проїздом. Перш ніж приїхати у Дубно, правоохоронець поцікавився історією міста і його вразив той факт, що місто не було завойоване. За словами керівника, жодних побоювань, що Рівненська область – це Західна Україна і тут свої традиції, звичаї, люди, не було.
«Ми всі – Україна. Ми всі повинні бути разом», – зазначає Роман Миколайович.
І додає, що в Дубно переїде з сім’єю, як тільки винайме житло. Про особисте життя Роман Панасюк не говорить багато. Відомо лише, що у наше місто приїдуть дружина та трирічна донька.
Щодо планів у роботі, починаннях, то т.в.о. начальника розповідає:
«Одна поліція сама не може виконувати всі функції, а тому ми плануємо переглянути програму співпраці з міською та районною владами. Завдяки спільним зусиллям поліції, органів місцевого самоврядування, журналістів,  громадських об’єднань, ініціативних громадян можна багато чого досягнути. Кадрових змін не планую, так як колектив готовий до виконання завдань, підготовлений. І ті завдання, що покладені на відділ, виконуються».
Говорити про участь у спецопераціях чи подібних заходах новий керівник відмовився, аргументуючи небажанням займатись самопіаром.

Під час знайомства Роман Панасюк застосував цікавий підхід, який здивував журналістів. Якщо останні звикли запитувати, то цього разу у представників ЗМІ запитували пропозиції щодо того на що поліцейським варто звернути увагу.
Наступного дня у кабінеті головного поліцейського Дубенщини мав з’явитись прапор та більше особистих речей. Як надовго Роман Панасюк затримається у цьому приміщенні на посаді начальника – невідомо. Хоча, сам очільник запевняє, що він не прибув сюди, аби «перекантувати». Однак, багато дубенчан вважає, що Роман Миколайович – «людина Князева», а тому ненадовго у Дубні, і криміногенна ситуація у регіоні не покращиться, поки поліцію не очолить місцева людина.
До слова, відповідно до декларації за минулий рік, дружина нового керівника володіє квартиро площею 52 кв.м. у Херсоні. Набута нерухомість у 2011 році. Також у власності сім’ї Панасюк є автомобіль «Volkswagen Polo» 2013 року випуску. У 2016 році правоохоронець заробив трохи більше 239 тисяч гривень.

(102)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.