Що вирішували дубенські депутати на вісімнадцятій сесії

Сесія_МР_25.09Сесія міської ради: запити та звернення, суперечки навколо Зеленого господарства, перейменування вулиці Пушкіна
23 вересня депутати дубенської міської ради зібрались на чергову вісімнадцяту сесію. Розпочали не традиційно із депутатських запитів та звернень, а з привітання дубенського спортсмена та водночас міського обранця Василя Осійчука, який нещодавно у складі збірної України здобув дві золотих медалі на Чемпіонаті світу з веслування на човнах «Дракон» у Москві. Міський голова, вручивши квіти чемпіону, пообіцяв, що Василь на наступному засіданні сесії отримає «ключі» від земельної ділянки. Тоді ж привітали депутатів, які відзначали дні народження у міжсесійний період.

Після цього перейшли до розгляду депутатських запитів та звернень, які стосувались в основному ремонту дорожнього покриття (пров. Федорова, біля будинку на Грушевського, 170а, пров. Кобилянської, частини вул. Підборці), збереження та ремонту пам’яток архітектури (колишній «Каштан», що на Кирила і Мефодія, 1б),  присвоєння новоствореній вулиці назви Василя Червонія, встановлення світлофорів, повернення боргів комунальними закладами міста приватним підприємцям (Дубнорембуд), вирішення житлово-комунальних питань (аварійні конструкції на вул. Свободи), здійснення контролю за діяльністю структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Підтримали міські обранці звернення до Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, народного депутата України Олександра Дехтярчука щодо завершення реконструкції центру дозвілля по вул. Семидубська, 16а (спортшкола). А також підтримали бажання голови Спілки роботодавців Дубенщини Юрія Іващенка щодо виходу із складу виконкому Дубенської міської ради.
Погодились депутати підтримати звернення Луцької міської ради щодо подолання вето Президента України та прийняття Закону України «Про заходи спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення» та щодо необхідності розробки та впровадження державної програми встановлення індивідуальних приладів обліку природного газу.

Більшістю голосів прийняли міські обранці рішення про зміну структури та загальної чисельності апарату та виконавчих органів Дубенської міської ради, збільшивши чисельність в управлінні праці та соціального захисту населення (на 0,5 ставки посадового окладу) та в управлінні архітектури, будівництва та земельних питань.
Одноголосно депутати проголосували «за» зміни до бюджету міста на 2016 рік та затвердження Положення про громадські слухання та місцеві ініціативи у м. Дубно. Щодо надання дозволу на передачу в оренду закладу об’єднання громадян «Рівненська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» Рівненської обласної організації Всеукраїнського  фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України, що знаходиться за адресою: м. Дубно, вул. Д. Галицького, 20 погодились міські обранці лише на 1рік, а не на 2 роки 11 місяців, так як передбачалось. Схвалили міські депутати техніко-економічне обґрунтування інвестиційного проекту «Оптимізація системи водопостачання і водовідведення в м. Дубно», статут комунального підприємства «Центральна житлово-експлуатаційна організація «Житловик» та внесли зміни до статутного фонду комунального підприємства «Дубнокомуненергія».

Коли ж перейшли до розгляду питання про збільшення розміру та внесення змін до статутного капіталу комунального підприємства «Зелене господарство», то без непорозумінь не обійшлось. Збільшити статутний фонд планували на понад 68 000 гривень. Комісія з ЖКГ пропонувала перенести це питання на довивчення. Багато депутатів не могли зрозуміти чому за драбину, яка коштує майже 8000 гривень заплатили на тисячу більше. В окремих обранців були питання щодо вартості техніки та інструментів для Зеленого господарства, а хтось пропонував навіть змінити керівника підприємства. В результаті 21 депутат утримався від рішення про збільшення статутного капіталу, один був проти та шестеро «за». Чи то партійна приналежність, чи то особисті міркування, але не важко помітити, що ті, хто підтримав таке рішення належать до партії «Батьківщина», так як і сама директорка КП «Зелене господарство» Надія Цибочкіна.
Позитивно проголосували міські обранці щодо виділення коштів на надання матеріальної допомоги, виділивши 12 людям по 3 і по 5 тисяч гривень на лікування.
Як уже писав Інформаційний портал м. Дубно, цього дня депутати вирішували долю перейменування вулиці Пушкіна, так як уже тривалий період тривав розгляд цього питання. І хоча присутні мешканці цієї вулиці були проти такого перейменування, міські обранці більшістю голосів підтримали звернення Дубенської організації Національної спілки письменників України. Таким чином, вулицю Олександра Пушкіна у Дубні перейменують на честь митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.
Тоді ж депутати перейшли до розгляду більше 150 земельних питань.

(18)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.