Серед команд юних учнів визначили кращих (фото)

Школярі початкових класів Дубна змагались за перемогу
Під час міського спортивно-масового заходу серед дітей молодшого шкільного віку «Фестиваль естафет», що пройшов 7 травня в спортивному залі ЗОШ №1.
Учні змагалися в командному заліку, який включає ряд не складних, але цікавих спортивних естафет. Цього року кращого між собою визначали одразу чотири команди. Всі вони проявили неабияку жагу до перемоги. Команди змагались у п’яти спортивних естафетах та інтелектуальному завданні. Отже, фаворитами та переможцями змагань стала команда «Евродіти», яку сформували школярі Дубенського НВК «ЗНЗ-ДНЗ». Команда «Драйв», котра представляла СЗОШ І-ІІІ ступенів №5, фінішувала другими, а бронзові нагороди виборола команда «Дружба», учні якої навчаються у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

Після завершення командних естафет настав час для визначення переможців в особистому заліку. Тут між собою змагалися лише найвправніші представники кожної з команд, тому легкого тріумфу нікому здобути не вдалося. Проте одразу двоє представників команди «Дружба» зуміли здобути перемогу в конкурсах особистого заліку. Так, у конкурсі зі скакалкою всіх перемогла Олександра Сребродольська, а її товариш по команді Максим Хоменчук не мав рівних у вправі з набиванням мʼяча.

Всі переможці і призери були нагороджені грамотами та медалями відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради.

Проведення такого заходу на меті має залучення якомога більшої кількості дітей молодшого шкільного віку до занять фізичною культурою та спортом. Пропагування ідеї здорового способу життя також є невід’ємною частиною фестивалю.

(356)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.