Семінар для вчителів хімії

фото 4У Дубенському районі провели семінар для вчителів хімії

21 жовтня 2015 року з метою визначення шляхів модернізації системи науково-методичної роботи з педагогами в умовах реформування освітньої галузі, ознайомлення з досвідом роботи методичної служби Дубенського району відбувся обласний семінар-практикум для методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів з теми «Створення умов для розвитку професійної компетентності та формування інноваційної культури вчителів хімії», в роботі якого взяли участь в. о. ректора Рівненського ОІППО Андрій Лавренчук, член Громадської Ради при Рівненській облдержадміністрації Надія Гусарук.

У ході засідання  начальником відділу освіти Дубенської РДА Галиною Вознюк були висвітлені пріоритетні напрями розвитку освіти в інноваційному  просторі Дубенського району.

Про розвиток професійної майстерності вчителів хімії в умовах реалізації  компетентісно зорієнтованого навчання йшлося у виступі Галини Нестерук, методиста кабінету природничо-математичних предметів, технологій РОІППО.

З розвитком інноваційної  культури навчальних закладів та освітніх установ Дубенщини в умовах стратегічних змін для формування конкурентоздатного вчителя ознайомила присутніх Наталія Мельнікова, завідувач районного методичного кабінету.

Методист РМК Тамара Бабак акцентувала увагу на сучасних підходах до здійснення науково-методичного супроводу вчителів хімії щодо формування їх професійної компетентності в умовах РМК.

Роль методичного об’єднання вчителів хімії у розвитку професійної компетентності та формуванні інноваційної культури вчителя розкрила керівник районного методичного об’єднання вчителів хімії Валентина Романовська.

У практичному модулі семінару пройшли презентація та популяризація кращих зразків досвіду роботи вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Дубенського району, зокрема:

-Наталії Кирило, Тетяни Шабади, – вчителів Варковицької гімназії, які запросили учасників до педагогічної майстерні «Формування готовності вчителя до інноваційної діяльності в умовах компетентісно зорієнтованої парадигми освіти»;

– Алли Синюк, педагога Тростянецького НВК, яка презентувала творчу лабораторію «Інтерактивні форми навчання у процесі формування і розвитку соціальної компетенції учнів на уроках хімії».

Олена Десятник, учитель Іваннівської ЗОШ І-ІІ ступенів, запропонувала майстер-клас «Ейдетика на уроках хімії».

Усі учасники семінару-практикуму стали активними учасниками тренінгу «Психологічна підготовка вчителя хімії до здійснення інноваційної діяльності в умовах реалізації нових державних освітніх стандартів» який провела Зоя Сидорчук, практичний психолог Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час екскурсії на ЗАТ «Єврошпон-Смига» та ДП «Рівнеторф» педагогічні методисти поглибили знання про можливості навчальної екскурсії як завершальної структурної одиниці педагогічного процесу.

Кожен із присутніх за результатами побаченого, почутого та відчутого утвердився, що формування інноваційної культури  педагога та учня – одне з основних завдань сучасної школи.

За  матеріалами: Дубенська РДА

(190)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.