Рятувальники застерігають рибалок (фото)

Дубенські рятувальники дали кілька порад щодо заходів безпеки під час риболовлі, ковзання та виникнення надзвичайних ситуацій на льоду
Зимова рибалка не є простою ловлею риби для харчування і задоволення своїх потреб. Це неабияке зняття стресу і відновлення нервової системи людини, «лікувальна терапія» від прискорених і напружених темпів сучасного життя. А ще – це чудовий відпочинок на природі.

Але щоб цей відпочинок не перетворився на нещасний випадок кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

Для того, щоб попередити нещасні випадки та не допустити людських трагедій, 23 січня рятувальники Дубенського МРС та 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС в Рівненській області провели роз’яснювальну роботу серед рибалок у с. Панталія Дубенського району, пояснили, як правильно надавати першу долікарську допомогу потерпілому при утопленні чи переохолодженні. Крім того, любителям зимової рибалки рятувальники вручили листівки із важливими правилами безпечного поводження на водоймах.

Шановні рибалки! Зважайте на застереження рятувальників, не нехтуйте правилами безпеки на зимових водоймах. Таке спокійне і дуже приємне заняття є небезпечним, адже приховує загрозу – у будь-який момент можна опинитися у крижаній воді.
Ваше правильне і свідоме поводження на кризі посприяє уникненню неприємностей на зимових водоймах.

Пам’ятайте, лід буває надзвичайно підступний! Не забувайте про безпеку власного життя. Дбайте, щоб ваше улюблене заняття не стало «крижаною» пасткою для вас – просять у Дубенському МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

(161)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.