Рятувальники вдосконалювали свої навички

рятувальники навичкиДубенські рятувальники вдосконалювали навички щодо надання першої допомоги

У п’ятницю, 26 лютого, працівники Дубенської міської поліклініки провели зі співробітниками місцевого міськрайонного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області та 5-ї державної пожежно-рятувальної частини заняття щодо надання першої медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах.

Під час заходу медики наочно продемонстрували рятувальникам способи та методи зупинення артеріальної і венозної кровотечі, фіксації з іммобілізацією верхніх і нижніх кінцівок при переломах та вивихах. Також за допомогою спеціального медичного і рятувального обладнання практично відпрацювали методику сердечно-дихальної реанімації, показали дії при відкритому і закритому пневматорексах.

У ході практичної частини занять представники медичної установи та співробітники Служби порятунку «101» обмінялися професійними навичками та скоординували свої дії і можливості з метою їх застосування при порятунку людей у майбутньому.

«Оскільки під час надзвичайних подій та ситуацій наші рятувальники першими прибувають на місце виклику, їх вміння надати першу медичну допомогу може зберегти життя людям і мінімізувати негативні наслідки для їхнього здоров’я», – зазначив начальник Дубенського МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області підполковник служби цивільного захисту Юрій Грицак.

За матеріалами: Дубенський МРС ГУ ДСНС України у Рівненській області

(6)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.