Рятувальники провели семінар-нараду з представниками хімічно-небезпечних підприємств

семінар-нарадаУ Дубні фахівці ГУ ДСНС та управління держпраці теоретично та практично навчали представників хімічно-небезпечних підприємств Рівненщини

Семінар-нараду із представниками хімічно-небезпечних підприємств Рівненщини провели 29 березня співробітники Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно із представниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Теоретична частина відбулась в актовій залі підприємства ПАТ «ДУБНОМОЛОКО». У ході засідання обговорювалося питання стану техногенної безпеки на хімічно небезпечних об’єктах та впровадження на них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення. Також фахівці Головного управління ДСНС та управління держпраці, довели представникам хімічно-небезпечних підприємств вимоги нових нормативних документів та розглянули питання забезпечення безаварійної роботи хімічно небезпечних підприємств. В ході семінару всім присутнім було продемонстровано сучасні прилади радіаційної та хімічної розвідки і засоби індивідуального захисту органів дихання від небезпечних хімічних речовин.

Окрім цього, відбулося практичне відпрацювання ввідної на аміачно-холодильній установці ПАТ «ДУБНОМОЛОКО». За тактичним задумом в результаті порушень технологічного процесу в холодильно-компресорній установці, стався витік аміаку. Рятувальники в складі ланки газодимозахисників провели розвідку, в результаті якої в будівлі компресорної виявили потерпілого. Чоловіка негайно евакуювали та передали в руки працівникам швидкої медичної допомоги, паралельно з тим для локалізації розповсюдження аміаку подали на ліквідацію умовної надзвичайної ситуації розпилені водяні стволи, створивши водяну завісу. Тим часом друге відділення бійців ДСНС в спеціальних захисних костюмах за допомогою пневматичної подушки закрили пробоїну в резервуарі з аміаком. Умовну надзвичайну ситуацію було ліквідовано.


За матеріалами: ГУ ДСНС України у Рівненській області

(19)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.