Рятувальники навчали та перевіряли освітян (фото)

На Дубенщині рятувальники спільно з освітянами провели Тиждень безпеки життєдіяльності
У рамках Тижня безпеки життєдіяльності в Будинку дітей та молоді 14 травня провели навчання та перевірку знань з питань безпеки життєдіяльності працівників освітніх закладів (директорів, заступників директорів з навчально-виховної, господарської роботи, завідуючих дошкільними навчальними закладами, завідуючих господарства) спільно з представниками Дубенського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України. Також до цього навчання долучилися працівники Фонду соціального страхування та Дубенського медичного коледжу.
Під час навчання рятувальники наголосили керівникам закладів освіти, що, опинившись в епіцентрі екстремальних подій, вони не завжди вміють і знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях і це часто призводить до невтішних наслідків. Справою честі кожного керівника загальноосвітнього чи дошкільного дитячого закладу є захист дитини від усіх негараздів, які можуть з’явитися на шляху маленького громадянина нашої держави, навчання дітей основних правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, вміння правильно діяти в екстремальних умовах.

Крім того, рятувальники детально розповіли керівникам освіти про пожежі, правила поводження з вогнем, роз’яснили причини виникнення пожеж та наслідки, які можуть виникнути внаслідок них, ознайомили з будовою вогнегасника, його призначенням.
Вкотре рятувальники наголосили, що «Діти» – це наше майбутнє. І ми, дорослі, маємо навчати дітей особистої безпеки, доносити до їхнього розуміння те, що найважливіше для людини – це особисте здоров’я та життя.

Наостанок наголосили зазначали, що у випадку порушень правил пожежної безпеки вони нестимуть передбачену законом відповідальність (адміністративну, кримінальну, дисциплінарну тощо), інформують у Дубенському МРС ГУ ДСНС.

(60)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.