Роботи воїнів АТО покажуть у Рівному та Великобританії

Від картин до ящиків з-під снарядів – незвичайну виставку повезуть за кордон
У Рівному виставка буде працювати всього два дні, 24-25 квітня, адже потім роботи помандрують до Великої Британії у місто Лідс.
Саме звідти від представників української діаспори надійшла пропозиція показати європейській спільноті художні роботи наших воїнів, які повернулися з війни.
«До мене звернулись українці, які живуть за кордоном, щоб провести таку подію у Великобританії. Там 18 травня планують яскраво відзначати день вишиванки – саме в рамках цього свята в місті Лідс відкриється наша виставка. Такі ж пропозиції є від активних людей з Португалії та Німеччини. Тому, думаю, всі ці роботи ще не скоро повернуться в Україну. Тим більше запрошую всіх прийти в будинок культури та побачити все на власні очі, доки є можливість», – розповіла співорганізатор «Стежками війни» волонтерка Вікторія Шинкаренко.
Виставка увібрала близько 100 різних експонатів – від намальованих картин до художнього розпису ящиків з-під снарядів.
Також усе доповнять численними фотографіями з війни та портретами українських героїв.
А ще будуть артефакти з війни – уламки мін і снарядів, що забирали життя або залишили воїнів інвалідами.
Тому всіх запрошують на відкриття, яке заплановано завтра о 12.00 у Рівненському будинку культури (м. Рівне, вул. Соборна, 3-Д). На заході будуть присутні воїни-автори робіт.
Захід організований за сприяння численних громадських та волонтерських організацій, наприклад, ГО «Обласна ветеранська спілка АТО Рівненщини», ГО «Допомога Армії Рівне», об’єднання матерів загиблих воїнів «Єдина родина», а також долучились голова Рівненської ОДА Олексія Муляренко і голова обласної ради Олександра Данильчука.

 

(25)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.