Рівнянка пропонує заборонити вищу освіту до 21 року

пластикові дипломиРівнянка пропонує заборонити отримання вищої освіти до 21 року

Таку ідею у соцмережі Фейсбук подала колишня журналістка Наталка Пастухова:

«Пропоную ЗАБОРОНИТИ вступ до вищих навчальних закладів дітям до 21 року.

Вища освіта має бути обдуманою, зваженою. Після школи діти не розуміють ані життя, ані того, що вони мають в ньому робити. Бо школа не дає таких знань. Вона готує дітей до вступу у ВИШ. Тому діти масово вступають не туди, і вчаться тому, що потім їм ніколи не знадобиться. Як наслідок – фахівці низького рівня та масове безробіття…Після школи дитина повинна усвідомити себе, отримати робітничу професію, або відслужити в армії, або попрацювати та вирішити, що їй в цьому житті робити, треба їй вища освіта чи ні».

А ось як відреагували на пропозицію п. Пастухової рівняни:

Mihaylo Slobodzyan: «Краще заборонити вступ до вишів на платну форму навчання для дегенератів, бо зараз там таких 99,9%. Та й на бюджетній формі навчання їх не менше… Взагалі, варто запровадити спеціальні IQ-тести і, по результату їх складання, надавати абітурієнту рекомендації – в бурсу чи університет. А може й взагалі – до світла, до праці».

Таня Дейнега: «Погоджуюсь! Можна вчитися самостійно чому завгодно. Пробувати себе у різних професіях з азів, подорожувати і отримувати навички самостійного життя і заробітку. А тоді більшості і диплом не знадобиться».

Kordonets Oleg: «Фахівці низького рівня та масове безробіття в Україні зовсім з інших причин».

Роман Яворський: «21 це довго, але 19-20 було б нормою».

Natalia Pastuhova: «21 – це як з алкоголем. Якщо лікарі та держава визначили, що людині вже можна продавати алкоголь в цьому віці, тобто вона є достатньо для цього зріла, значить саме в 21 рік людина вже може вирішувати самостійно – що їй треба».

Оксана Конончук: «Це як палка з двох кінців – водночас люди не знають, чому вчаться, але саме в ці роки формується їхня особистість під впливом вузу і міста».

За матеріалами: ОГО

(2)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.