Просять врятувати життя мами й бабусі

Кандидатів у народні депутати закликають відмовитись від реклами задля порятунку дубенчанки
Діти та малі онуки просять про фінансову допомогу на лікування дорогої мами, бабусі ще сповненої сил та життєвої енергії Вознюк Віри Петрівни 1957 року народження.
Жінці терміново потрібно провести операцію на серце. Після перенесеного інфаркту стан здоров’я Віри Петрівни – критичний. Лікарі кажуть, що якщо протягом місяця не здійснити оперативне втручання, Віра піде з життя.
Точну дату операції будуть встановлювати під час планового обстеження 23 липня. Але кардіохірурги дають надію, що після операції Віра Петрівна житиме ще багато років.
Необхідно терміново здійснити аорто-коронарне шунтування та корекцію клапана. Вартість такої операції – 130 тисяч гривень у клініці нових технологій на базі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Академії медичних наук України.
Для родини Віри Вознюк ці гроші – велика сума, а тому сподіваються, що завдяки допомозі небайдужих їм вдасться врятувати дорогу людину.
Реквізити для допомоги:
4149499648111597 – Яремова Ольга Петрівна (Приватбанк)
Тел. доньки Яремової Ольги Петрівни: 0999176684
Від редакції: сьогодні час передвиборчих гонок між кандидатами в народні депутати до Верховної Ради України. Тисячі доларів викидаються на друк листівок та рекламних плакатів, якими заклеєні всі паркани по виборчих округах. Закликаємо кандидатів відмовитись від друку бодай однієї реклами заради порятунку дубенчанки. Ми ж, в свою чергу, опублікуємо звіт про кандидатів, що перерахують кошти.

(693)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.