Професійна адаптація учасників АТО у 2020 році

Що мешканцям Дубенщини треба знати про професійну адаптацію учасників АТО
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції», кожний учасник антитерористичної операції має право на отримання послуг із професійної адаптації.
Для отримання послуг із професійної адаптації учаснику антитерористичної операції необхідно звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою відповідного зразка.
До заяви додаються:

  • копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);
  • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;
  • копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

Управління праці та соціального захисту населення:

  • видає учаснику антитерористичної операції направлення до центру зайнятості або іншої установи на професійну орієнтацію щодо вибору напряму професійного навчання;
  • видає учаснику антитерористичної операції направлення на професійне навчання з урахуванням висновків професійної орієнтації.

Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.
У разі організації професійного навчання за професіями, для набуття яких відповідно до законодавства вимагається проходження попереднього медичного та наркологічного огляду, учасник антитерористичної операції проходить його у закладах охорони здоров’я в установленому порядку.
Учасник антитерористичної операції на підставі направлення на професійне навчання зараховується до установи.
Після успішного завершення повного курсу навчання за відповідними робочими навчальними планами та робочими навчальними програмами учасники АТО отримують документи державного зразка.
Для отримання більш детальної інформації звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської районної державної адміністрації за адресою: м. Дубно, вул. Грушевського, 134 (кабінет 207).

(39)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.