Правоохоронці борються з продажем алкоголю дітям

Дубенські поліцейські регулярно перевірятимуть підприємців
На сьогодні залишається актуальною проблема вживання пива, алкогольних, тютюнових виробів неповнолітніми. Однією з головних причин є недотримання законодавства продавцями зазначеної групи товарів, їх легковажне ставлення до заборони продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Адже цигарки і горілка – початок згубного шляху, на який несвідомо потрапляють підлітки.

З метою боротьби з цим ганебним явищем, працівники ювенальної превенції Дубенського відділу поліції спільно з працівниками відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради протидіють несумлінним суб’єктам господарювання, які намагаються заробити гроші на здоров’ї підлітків. Так, на території Дубна провели рейди-перевірки з метою виявлення фактів продажу неповнолітнім особам алкогольних та тютюнових виробів. Такі рейди будуть проводитись неодноразово.

Правоохоронці звертаються до підприємців з проханням неухильно дотримуватися чинного законодавства, не продавати пиво, алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям, адже кожен з нас відповідає за майбутнє покоління.

(156)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.