Посаду заступника мера лишили, а муніципальну дружину ліквідували
Як депутати Дубенської міськради завершували рік
Колядки, віншування, посівання – все це було 24 грудня в Дубенській міській раді. Традиційно учні Дубенської ЗОШ № 1 завітали на останню сесію в цьому році та привітали обранців із прийдешніми святами. Позачергову сесію планували провести в минулу п’ятницю, але через зволікання з лікарнею, вона відбулась у вівторок. Як уже писав Інформаційний портал м. Дубно, депутати спершу прийняли на баланс міста лікарню. Це означає, що в Дубні буде міська лікарня. Але не буде муніципальної дружини, яка курувала роботу з перевізниками, контролювала рух автобусів тощо. Підприємці-перевізники відмовились оплачувати роботу 6 працівників.
«13 вересня затвердили Програму впровадження системи GPS-трекінгу міських автобусних маршрутів. У зв’язку з цим та відсутністю фінансування муніципальної дружини прийняли рішення ліквідувати установу. Вже всі працівники звільнені, окрім керівника. Подальше функціонування муніципальної дружини непотрібне», – пояснив юрист міської ради Олександр Міщанюк.
Вже пізніше при затвердженні структури та загальної чисельності апарату депутати додавали одиницю в управління економіки і власності, аби в міськраді була людина, яка займатиметься перевезеннями. Спершу навіть хотіли виключити посаду заступника міського голови, яка нині є вакантною. З цим не погодились ані колишній заступник Руслан Мосійчук, ані Володимир Павловський.
«Скільки б не було заступників – їх буде мало. Але функція контролю перевезень – це непроста робота. Я, як міський голова, нехтуючи всім, прошу зробити таку ротацію», – сказав мер.
Та обранці просили не вговорювати й пропонували свої варіанти.
Обурювався цьому Юрій Момотюк. Через те, що на минулій сесії говорили, щоб ввести додаткову одиницю в реєстраційну службу. А в управлінні економіки, на думку депутата, і так є кому працювати. Коли ж він запропонував поставити Мирославу Піддубник заступником міського голови, між ним та мером виникла словесна перепалка. Керівниця управління заперечила, що вони можуть покласти обов’язки контролю на когось з підлеглих і пояснила, що навіть одній людині буде важко, бо до цього ці функції виконували 6 осіб. Все ж зійшлись на пропозиціях Руслана Мосійчука та Володимира Павловського про додання одиниці в управління економіки і власності зі збереженням посади заступника міського голови.
Зауваження в Юрія Момотюка були до Програми підтримки Козацької варти, співзасновником якої він і є. Мовляв, він не бачить підтримки на створення центру з надання послуг з охорони громадського порядку у приміщенні, де розміщена редакція газети «Замок» (вул. Лисенка – прим. ред.). В останньому зробили ремонт своїми силами, але немає санвузла. А тому просив додати пункт у документі «придбання матеріалів для поточного ремонту». Хоча, відповідно до програми, на 2020-2022 рр. формуванню передбачили 300 тис. грн. Питання були до Миколи Мороза, як керівника редакції, який зазначив, що діє в межах законодавства, оскільки під час роздержавлення ЗМІ передача майна в оренду, суборенду тощо заборонена.
Попри те, що обранці схвалили внесення змін до Програми захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, Олександр Пастух пізніше зауважив про ціни квадрокоптера та костюмів для рятувальників. Обранець розповів, що в інтернеті ці речі значно дешевші та запропонував, аби секретар міськради відстежував цінову політику, тим самим контролюючи витрату коштів. Після обговорення та пояснення начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій депутати повернулись до голосування і прийняли програму без зазначення марок квадрокоптера і теплозахисних костюмів. А редагуватимуть її, зокрема суми, при виділенні коштів.
(235)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію