Понад 1,5 мільярда гривень сплатили роботодавці області

Надходження ЄСВ від роботодавців Рівненщини склали понад 1,5 мільярда гривень
За січень-квітень поточного року до бюджету забезпечено 1562 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 317 млн. грн. більше, ніж у аналогічному періоді 2018 року.
За словами заступника начальника ГУ ДФС у Рівненській області Надії Друзюк, зростання надходжень з ЄСВ відбулося завдяки свідомому ставленню роботодавців та самозайнятих осіб до повноти та своєчасності виплати заробітної плати, якісному адмініструванню податків, сервісному обслуговуванню платників, а також проведеній цілеспрямованій роботі з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, вжиттю заходів з детінізації доходів та легалізації зайнятості населення, інформують у ГУ ДФС у Рівненській області.
«Своєчасна сплата внесків з ЄСВ дає право громадянам на соціальний захист сьогодні та на отримання у майбутньому виплат за різними видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, в тому числі і пенсійних виплат.
У той же час, нелегальна праця знижує доходи місцевих бюджетів, бюджетів Пенсійного фонду та фондів соціального страхування. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомлювали важливість легального працевлаштування, яке дає право на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на відпустку, на субсидію, а у майбутньому – на гідне пенсійне забезпечення», – зазначила Надія Друзюк.

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.