Поліція арештувала зловмисника із особливим «почерком»

zlodiy-pocherkДубенчанин звільнений за «законом Савченко» обкрадав оселі, залишаючи частину грошей та ювелірних прикрас
Минулого тижня Дубенський міськрайонний суд виніс ухвалу про арешт 29-річного мешканця Дубна, який підозрюється у скоєнні крадіжки і двох незаконних проникненнях до житла та якого на злодійському поприщі черговий раз підвів професійний почерк.
Раніше чоловік уже був кілька разів судимий за злочини майнового характеру, відбував покарання у колонії, однак достроково повернути свободу йому допоміг так званий «закон Савченко».
Будучи на волі, зловмисник продовжував вчиняти протиправні діяння. Зокрема, 26 жовтня та 11 грудня він незаконно проник до осель дубенчан по вулиці Млинарській та Івана Ле. А вже через три дні після останнього злочину та отримання повідомлення про підозру у його скоєнні, викрав більше 10 тисяч гривень із будинку по вулиці Лесі Українки.
За злодійським почерком поліцейські одразу викрили зловмисника та звернулись до суду із клопотанням про взяття його під варту. У слідчого та прокурора аргументів було більш, як достатньо, тому із зали суду молодого чоловіка відправили до рівненського слідчого ізолятора, повідомила Інформаційному порталу м. Дубно Олеся Бондарець з Дубенського відділу поліції.
До речі, особливість арештованого під час скоєння крадіжок полягала в тому, що він ніколи не забирав чужого до решти, а завжди залишав частину грошей або ювелірних прикрас. Цей нюанс спантеличував потерпілих, і вони не одразу здогадувались, що в домі побув злодій. Якщо ж його все таки заставали «на гарячому», то він вигадував різні відмовки типу того, що шукає житло, або ж когось із знайомих.

Наступні два місяці зловмисник проведе за гратами. Поліцейські ж тим часом продовжують розслідування кримінальних проваджень за частиною 1 статті 162 (порушення недоторканності житла) та частиною 3 статті 185 (крадіжка, поєднана на із проникненням у житло) Кримінального кодексу України.

Непрохані візити по чужих домівках можуть коштувати дубенчанину шести років свободи.

(25)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.