Поліцейські провели лекції дошкільнятам, учням та їхнім батькам

Поліцейські продовжують спілкуватись з мешканцями Дубенщини
Працівники ювенальної превенції Дубенського відділу поліції відвідали навчально-виховний комплекс у Дитиничах, де провели лекції дошкільнятам, учням 1-4 класів та їхнім батькам. Аби зберегти життя та здоров’я дітей, не допустити дорожньо-транспортних пригод за їхньою участю, привчити малюків з раннього віку дотримуватись Правил дорожнього руху, працівники поліції провели превентивні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в дошкільному навчальному закладі села Дитиничі.
Перед дітьми виступила інспектор ювенальної превенції Юлія Пасічник, яка розповіла про небезпеку, яка підстерігає дітлахів під час прогулянок на вулиці, як поводитись на дорозі, про призначення світлофора, правила поведінки пішоходів та нагадала про необхідність дотримання ПДР.

Того ж дня поліцейська зустрілася з учнями 1-4 класів та їхніми батьками. Юлія Пасічник розповіла з якого віку та за які види злочинів неповнолітні можуть бути притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності. Нагадала про негативний вплив наркотичних речовин на організм людини та яке покарання застосовується за незаконне зберігання, придбання чи виготовлення наркотиків.
А ще підняла питання булінгу – прояви насилля серед однолітків. Поліцейська розповіла про види булінгу та психологічні наслідки такого відношення в обраної жертви. Поліцейська порадила школярам як боротися зі знущаннями та до кого можна звернутися у такому випадку.

(13)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.