Поліклініка отримала відзнаку

Денний стаціонар поліклініки отримав відзнаку про безпеку для пацієнтів
Денний стаціонар КНП «Міська поліклініка» отримав сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». 25 червня його вручила представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Оксана Головня.
Фахівець розповіла, що Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» має на меті забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних закладах України, профілактику професійних захворювань медичного персоналу, запобігання поширенню внутрішньолікарняних інфекцій, економію коштів лікувальних закладів. А також зазначила, що на Дубенщині – це перший медичний заклад, який отримав цю почесну відзнаку.
Отриманню сертифіката передувала кількамісячна клопітка робота та старання колективу денного стаціонару та керівництва поліклініки, які проходили відповідні навчання, курси та семінари, виконували усі рекомендації фахівців Проекту. Завдяки належному фінансуванню лікувального закладу з бюджету міста забезпечено необхідне обладнання та засоби, щоб перебування пацієнтів у відділенні було безпечним та комфортним, інформують у Дубенській міській раді.

(175)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.