Поки діти мерзнуть – депутати гріються

Якщо в садочках холодно – це недопрацювання влади – заступник голови ОДА
Тиждень тому, а саме 12 квітня, всупереч холодній погоді, в Дубні завершили опалювальний сезон. З цього понеділка, 19 квітня, в місті відновили навчання для учнів старших класів. Діти знову сіли за парти, а в навчальних закладах – холодно. Для прикладу, в дошкільному навчальному закладі № 3 температура трохи більше 10°С. Батьки або не водять дітей у садок, або ж стараються забирати малят до сну.
Оскільки приміщення не прогріті, то мерзнуть не лише маленькі, а й учні. Директорка навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» розповідає, що в багатьох класах тепло, але є класи, де вранці лише 9°С.
«Ми, як можемо – так і виходимо зі становища. Скоротили уроки, перерви. Об 11:40 завершуємо навчальний день», – каже Тетяна Сириця.
Батькам у батьківських чатах відповідають, що не дозволяють використовувати обігрівачі для тепла. Цю ж інформацію журналістці Інформаційного порталу м. Дубно підтвердили в управлінні освіти Дубенської міської ради. Заступник начальника Сергій Кедись зауважив, що будь-які електрообігрівальні прилади заборонені для організації навчального процесу.
«Офіційно дати дозвіл на використання обігрівачів чи взяти на себе відповідальність – не зможе ніхто, тому що це порушення законодавства, – пояснює заступник начальника. – Кричущих звернень до нас, наприклад, від батьків чи директорів шкіл – не надходило».
А поки діти мерзнуть – у міській раді проблему з теплом легко вирішили. Самі ж на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про завершення опалювального сезону. Проте вчора, 20 квітня, на сесійне засідання, яке не відбулось, увімкнули обігрівач. Тобто обранці мають працювати в теплих умовах, а учні, вихованці садків – ні. І це рішення приймалось не вищою владою, а на місцевому рівні. Це сьогодні також підтвердив перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, наголосивши:
«Якщо звертаються батьки про те, що в садочках холодно, то це не доопрацювання місцевої влади».
Та додав, що дітям мають створити комфортні умови для перебування.

(555)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.