Погодили збільшену плату за навчання, але не затвердили маршрути

У Дубенській школі мистецтв зросте плата за навчання
Такі рішення прийняли члени виконавчого комітету Дубенської міської ради вчора, 18 жовтня.
Начальник відділу культури і туризму Тетяна Єфімчук пояснила, що в зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з наступного року є потреба у збільшенні цін за навчання. З батьківської плати формується спецфонд, 80% якого спрямовують на оплату праці, 18% – придбання матеріальних цінностей та по 1% на відрядження і комунальні послуги.
«В ідеальному варіанті гроші, які йдуть у спецфонд, мають йти на розвиток закладу, оновлення інструментів, потреб закладу. У нас ці кошти, майже всі йдуть на заробітну плату. Батьківська плата – це мікроскопічний відсоток того, що йде на заробітну плату. Школа повністю дотаційна», – зауважив керівник закладу Сергій Піддубник.

Обговорення викликав розмір плати за навчання на хореографічному відділі. Бо, за словами директора, через форс-мажорну ситуацію будуть проводити новий набір на хореографію і краще було б лишити стару плату – 110 грн. Але члени виконкому вважали, що таке рішення буде неправильним, а ціни варто змінювати на всіх відділах. Тому щомісячна плата за навчання у школі мистецтв буде такою:
Фортепіано – 200.00 грн, баян, акордеон – 120.00 грн, струнно-смичкові – 120.00 грн, духові музичні інструменти – 100.00 грн, образотворчий відділ – 180.00 грн, хореографічний відділ – 150.00 грн. Діти пільгових категорій і надалі не платитимуть.
До слова, наступного року Дубенська школа мистецтв відзначатиме 80-річчя. І у міському бюджеті на 2019 рік планують передбачити фінансування викладацького складу з місцевого бюджету замість тих коштів, що йдуть зі спецфонду.

Головний спеціаліст відділу молоді, фізкультури та спорту Віталій Новосад підсумував роботу відділу щодо організації літнього оздоровлення. Всього послугами відпочинку та оздоровлення на 15 вересня охопили 1367 юних дубенчан, що складає 31 % від загальної кількості дітей шкільного віку. За 200 тис. у пришкільних таборах оздоровили 819 дітей. За кошти державного, обласного та міського бюджетів оздоровлено 88 дітей, 5 з яких – діти учасників бойових дій та одна донька загиблого.
Жвавіше розглядали члени виконкому питання про призначення тимчасового перевізника. Так як розірвали контракт із попереднім перевізником на автобусному маршруті загального користування № 1/7 «Райлікарня – Цукровий завод» Олексій Сматієвич забажав перевозити пасажирів на ньому. Віктор Козачук вважав таке рішення несправедливим і запросив колег на бази звідки виїжджають автобуси Мельник і Сматієвич. Все ж Сматієвича Олексія призначили тимчасовим перевізником терміном на три місяці. Але двоє підприємців будуть готуватись до конкурсу у листопаді. Окрім цього, керівнику муніципальної дружини Олександру Грелю знову нагадали про встановлення графіків та розкладів руху на зупинках і подумати над тим, щоб їх не зірвали. Керівник заповідника Леонід Кічатий запропонував розмістити їх у вигляді наклейок на склі. За ініціативи міського голови, питання про затвердження розкладів руху старих автобусних маршрутів перенесли на наступне засідання.
Загалом розглянули члени виконкому в межах 40 питань.

(338)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.