Податок на доходи перевищив минулорічні показники

До зведеного бюджету роботодавці Рівненщини сплатили понад 1,4 млрд грн ПДФО
За січень-квітень фактична сума надходжень податку на доходи фізичних осіб склала 1436,9 млн грн, що на 272,6 млн грн перевищує аналогічний показник минулого року. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДФС в Рівненській області Надія Друзюк.
За її словами, податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих податків та стабільним джерелом наповнення державного та місцевих бюджетів.
У фіскальній службі області наголошують, що сумлінна та вчасна сплата податків – це можливість держави системно, без будь-яких збоїв, проводити державну політику щодо виплати пенсій, стипендій, соціальної допомоги.
За словами Надії Друзюк, легалізація ринку праці була, є і залишається у пріоритетах діяльності фіскальної служби задля забезпечення надходжень ПДФО, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, причому у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування та представниками бізнес спільноти, інформують у ГУ ДФС у Рівненській області.

(14)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.