Півгектара на Семидубській можуть продати фермерському господарству

У Дубні фермерське господарство хоче викупити землю на Семидубській
Викупити земельну ділянку у понад півгектара на Семидубській, 81 хоче фермерське господарство «Голдфілд». Відповідний проект рішення опублікований на сайті Рівненської обласної ради, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно. Згідно з ним, облрада планує надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5744 гектара у власність шляхом викупу, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, що облікуються за управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації та провести експертну грошову оцінку.
Проект рішення підготовлений відділом з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради.
Відповідно до Єдиного державного веб-порталу відкритих даних, фермерське господарство «Голдфілд» зареєстроване у Дубні. Керує ним Кірічук Сергій Михайлович. Основне чим займається ФГ – це вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

Нагадаємо, що у Дубні на вул. Семидубська знаходиться низка приватних підприємств. Тут же в оренду передали землю для будівництва теплової електростанції.

(509)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.