Пінье Адріан, Вілен та Айлін-Хатідже – як дубенчани називають дітей

Минулого року на Дубенщині були поширені незвичайні імена новонароджених
Як назвати дитину? Це питання хвилює батьків ще до її народження. Вибір імені для дитини – це відповідальний крок, і в першу чергу не для батьків, а для самої дитини. Вибраним іменем у великій мірі визначається доля народженої людини.
Зазвичай батьки називають своїх дітей звичайними, популярними іменами, але щороку дедалі більше тат і мам шукають для свої малюків незвичні, рідкісні імена, щоб навіть і не повторювалися серед ровесників дитини, повідомляє Інформаційний портал м. Дубно з посиланням на Дубенський міськрайонний відділ ДРАЦС ГТУЮ у Рівненській області.
Протягом 2018 року на Дубенщині зареєстрували 718 дітей, найпопулярнішими іменами яких були: Назар, Артур, Денис, Іван, Артем, Максим, Тимофій, Дмитро, Давид, Матвій; для дівчаток: Єва, Ангеліна, Софія, Вероніка, Діана, Мілана, Соломія, Анна.
Рідкісними іменами хлопчиків називали: Дамір, Авраам, Богуслав, Емір, Пінье Адріан, Йоан, Вілен, Владлен, Лука, Єліазар. Для дівчаток батьки присвоювали такі рідкісні імена, як: Євніка, Аліпія, Агнія, Суламіта, Теона, Есмі, Айлін-Хатідже, Емануела, Естер, Ніколь, Ельвіра, Еріка, Аріна, Златослава.

(572)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.