Підвищили пенсії сім’ям загиблих військових

У квітні провели перерахунок пенсій сім’ям загиблих військових
Пенсії сім’ям загиблих військових підвищили в середньому на 1,5 тисячі гривень. Така виплата на кожного члена сім’ї складає не менше:
7 800 грн – на кожного з батьків та подружжя,
6 100 грн – на кожну дитину.
Це результат перерахунків у квітні, повідомили в Міністерство соціальної політики України.
Це стосується також членів сімей загиблих добровольців тероборони, адже з квітня на добровольців територіальної оборони поширені підвищені пенсійні гарантії, передбачені для військовослужбовців.
Відповідні зміни закріплені Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України, та надання їм соціальних гарантій”.
Особам, які брали безпосередньою участю у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією РФ проти України, надано право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками – 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок.

(268)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.