Підтримаємо наших на Паралімпійських іграх

Спортсмен з Дубенщини у відбірковому заїзді фінішував другим на Паралімпійських іграх
На Паралімпійських іграх розпочалися змагання з пара каное.
У цьому виді спорту Рівненщину представляють два спортсмени, Заслужені майстри спорту України Микола Синюк та Наталія Лагутенко (тренуються під керівництвом тренерів Леоніда Камлочука та В’ячеслава Загреби).
Сьогодні відбулися відбіркові заїзди.
Микола Синюк у своєму заїзді на дистанції 200 метрів у класі човнів KL2 фінішував другим з часом 44.06 с, програвши 1.4 секунди переможцю заїзду – австралійцю Куртісу МакГрасу, та кваліфікувався до півфіналу.
Наталя Лагутенко у своєму заїзді на дистанції 200 метрів у класі човнів VL3 фінішувала четвертою з часом 1:02.05 та кваліфікувалася до півфіналу.
Півфінальні заїзди відбудуться у суботу 07 вересня (3 кращих спортсмена з кожного з двох півфіналів потрапляють у фінал).