Підозрюваний у вбивстві під вартою і свою вину не заперечує (фото)

Дубенський суд обрав запобіжний захід звинуваченому
Підозрюваного у вбивстві сусіда, яке сталося 28 січня, взяли під варту о 16 год 31 січня, оголосили йому підозру 1 лютого о 11 год, а того ж дня ввечері близько 19 год відбулося судове засідання щодо обрання звинуваченому запобіжного заходу.
«Олександр Ляпін 28 січня близько 17 год, перебуваючи за місцем проживання Василя Анікіна на вул. Семидубська, в ході конфлікту, який виник раптово, вирішив вбити останнього. Реалізуючи свій злочинний намір, спрямований на протиправне заподіяння смерті, Ляпін, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, передбачаючи настання суспільно-небезпечних наслідків у виді смерті іншої людини, перебуваючи на кухні Анікіна взяв кухонний ніж, який знаходився на столі, підійшов з переду до Анікіна, який в той час стояв в приміщенні коридору біля своїх вхідних дверей, наніс декілька ударів ножем в область грудної клітки, від чого останній впав на підлогу. Від отриманих тілесних ушкоджень той помер на місці події. Таким чином Ляпін підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення – умисному протиправному заподіянні смерті іншої людини, вбивстві. Оголошену підозру Ляпіну повністю підтверджують зібрані в кримінальному проваджені докази, – розпочав звернення прокурор Олександр Войтюк. – Враховуючи, що Ляпін підозрюється у вчиненні важкого злочину, покарання за який позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Громадянин Ляпін, проживає сам, у нього немає міцних соціальних зв’язків та постійного місця роботи. Серед мешканців будинку підозрюваний має репутацію людини, яка постійно зловживає алкоголем. Враховуючи наведене, існує ймовірність того, що, перебуваючи на волі, підозрюваний може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, перешкоджати своєчасному проведенню досудового розслідування. Вважаю за потрібне обрати запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб без визначення розміру застави».

Також прокурор зазначив, що підозрюваний не викликав швидку допомогу, а залишив Василя Анікіна помирати, що свідчить про жорстокість особи.
Дочка потерпілого стверджує, що неодноразово її батько вживав з підозрюваним спиртні напої. Окрім того, жінка в день смерті телефонувала батьку, який повідомив, що випиває з сусідом вдома. А сусідка того дня близько обіду бачила, як Олександр Ляпін допомагав п’яному сусіду дійти додому і пішов з ним.
Підозрюваний пенсіонер раніше не судимий, уродженець Узбекистану, громадянин України, не одружений, має 21-річну дочку, навчався у військовому училищі. Чоловік повністю зрозумів вручену підозру, свою вину не заперечує і згідний з клопотанням прокурора, яке полягає у виді арешту без права внесення застави.

Валентин Мервінський, адвокат підозрюваного, зазначив, що той сам не бажає перебувати під домашнім арештом, оскільки є сусіди, а справа має суспільний резонанс. Зі слів захисника, подібна агресивна поведінка його підопічному не характерна, оточуючі описують його як охайного та неконфліктного чоловіка.
Слідчий суддя Руслан Ралець прийняв рішення задовольнити клопотання прокурора та обрати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою на строк 60 діб без права внести заставу. Протягом виконання запобіжного заходу чоловік перебуватиму у Рівненському слідчому ізоляторі.

(668)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.