Перевіряють самоізоляцію тих, хто повернувся з-за кордону

Як дотримуються самоізоляції мешканці Дубенщини
На ранок 25 березня в Рівненській області не зафіксували жодного випадку захворювання на коронавірус. Але кількість інфікованих зростає. Дубенські медики вважають, що хвороба до нас може бути тільки завезена з-за кордону. Ті ж, хто повернувся з іноземних держав мають самоізолюватись, тобто перебувати вдома. Вчора, 24 березня, спеціалісти Дубенського міськрайонного відділу державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» спільно з працівниками Дубенського відділу поліції робили рейд. Вони перевірили дотримання «домашнього режиму» 4 особами в місті та 4 особами в районі.
«Люди при перетині кордону отримали пам’ятки та мають перебувати на самоізоляції. Ми перевіряли чи дотримуються вони самоізоляції, – каже завідувач відділу Юрій Муха. – Такі рейди проводяться і будуть проводитись. В разі порушення режиму самоізоляції людям доведеться платити високі штрафи».

Перевірка самоізольованих мешканців Дубенщини показала, що люди все-таки свідомі. Зі всіх осіб одна тільки людина не відповіла на телефонні дзвінки й не вийшла, щоб поспілкуватись зі спеціалістами.

(1989)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.