Педагоги вчаться працювати у форматі нового мислення

Педагоги на Дубенщині, використовуючи слова Міністра освіти, знайомляться з новими тенденціями
Яким має бути компетентний учитель мистецтва нового формату в умовах Нової української школи? Як перебудовувати навчальний процес на засадах нових підходів у навчанні сучасної дитини? Відповіді на ці та інші питання отримали вчителі мистецьких предметів у ході засідання методичного об’єднання з теми «Формування предметних мистецьких і між предметних естетичних компетентностей учнів на уроках мистецьких дисциплін», проведеного 21 вересня 2017 року на базі Квітневської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою ознайомлення педагогів району із новітніми тенденціями щодо навчання музичного та образотворчого мистецтва, сучасними методами формування предметних мистецьких та міжпредметних естетичних компетентностей учнів на уроці та позаурочний час, сучасними підходами до вивчення мистецьких предметів.

Девізом заняття стали слова Міністра освіти України Лілії Гриневич: «Школа має навчити дітей використовувати знання і вміння, отримані в процесі навчання, для вирішення повсякденних проблем і життєвих ситуацій… Основні компетенції мають пронизувати увесь зміст освіти і робити його прикладним до життя».

У теоретичному блоці методист районного методичного кабінету Ірина Панасюк ознайомила вчителів із формуванням предметних компетентностей педагогів у процесі реалізації освітньої галузі «Мистецтво» та провела методичний дайджест «Професійна компетентність учителя мистецтва у форматі нового мислення».
Досвідом побудови єдиного простору навчання мистецтву на уроці музичного та образотворчого мистецтва у практичному блоці заняття поділилися вчителі Квітневської школи Сорока Віра Олександрівна та Надаховська Людмила Юріївна, які провели для колег урок-майстерню.

У ході проведення підсумково-рефлексійного етапу семінару, учасники дали відповідь на питання: «Чи готовий Я до реалізації мети компетентнісного навчання?

(173)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.