Патрульний поліцейський з Дубенщини отримав відзнаку

В Управлінні патрульної поліції Рівного відбулось нагородження
Рівненські патрульні мають власну традицію – передавати козацькі атрибути: щит, мечі та пірнач як символи відповідальності перед колегами, народом, Україною, кращим правоохоронцям місяця. 30 серпня відбулось чергове нагородження найкращих, повідомляють у патрульній поліції Рівного.

Честь розділити урочисту мить було доручено начальнику Головного управління ДСНС України у Рівненській області адже патрульні від початку підтримують дружні стосунки з рятувальниками. Також в урочистостях взяли участь гості – представники вогнеборців Республіки Польща з Люблінського та Підкарпатського воєводства. Генерал-майор цивільного захисту Сергій Крук разом з керівництвом управління патрульної поліції м.Рівного вручив щит новоствореному відділенню тактично-оперативного реагування, які з перших днів показали високий професійний рівень та достойні результати.

Велопатрульні Андрій Медведь та Іван Івашинюта отримали відзнаки як кращий та результативний екіпаж, а Олександр Ребекевша – як патрульний, який проявив себе цього місяця якнайкраще.

Окрім того, під час урочистостей патрульні отримали чергові звання.

(341)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.