Оновлений центр Пенсійного фонду підлаштовують під відвідувачів

На Дубенщині працює оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України
Оновлений Дубенський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду працює в м. Дубно на вул. Шевченка, 27.
Відремонтоване приміщення є зручним та комфортним, а нове обладнання значно пришвидшує роботу та дає змогу якісніше надавати послуги громадянам. У великій залі обслуговування облаштовано сучасні зони для відвідувачів.
Приміщення та прилегла територія Дубенського сервісного центру пристосовані для осіб з обмеженими можливостями: вхід облаштований пандусом, двері досить широкі для в’їзду на візку, наявна тактильна плитка перед входом. До кінця цього року приміщення сервісного центру буде обладнане засобами для обслуговування громадян з вадами зору та слуху.

Також у Дубенському районі працює віддалене робоче місце обслуговування громадян фахівцем Пенсійного фонду в Смизькій ОТГ. Прийом проводиться відповідно до затвердженого графіку (кожна друга середа місяця з 10.00 по 15.00). З часом робочі місця для представників Пенсійного фонду створять при центрах надання адміністративних послуг у кожній ОТГ району за бажанням самої громади.
Особлива увага працівниками сервісного центру при роботі з відвідувачами приділяється впровадженню нового сервісу призначення пенсії в «один дотик» через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, що є однією зі складових частин системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі («Е-Пенсія»). Фахівцями Пенсійного фонду постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо умов та порядку реєстрації на веб-порталі Пенсійного фонду України, отримання інформації шляхом СМС-інформування, порядку оформлення електронного пенсійного посвідчення, роботи телефону «гарячої» лінії.

Дубенський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год без перерви.

Телефон для довідок: 4-17-78.

(159)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.