Олівець і пензлик залишаються неодмінними супутниками по життю для Миколи Фесюка

У Дубенському замку художник із Дубенщини презентував свою персональну виставку
Художник Микола Фесюк із села Острожець на Дубенщині належить до тієї плеяди митців, творчістю яких неможливо «перенасититись». 19 вересня він уже втретє презентував свою персональну виставку у Дубенському замку, але його чудова оновлена колекція художніх полотен не перестає полонити своєю свіжістю і колоритом.
Навіть складно визначитись, які сюжети художнику підвладні більше:чарівні, наче живі, пейзажі Острожчини, реалістичні натюрморти, картини на історичну  та патріотичну тематику чи портрети сучасників. Відомому дубенському художнику-акварелісту Анатолію Казміруку найбільше до душі  гармонія живописних краєвидів, відтворених пензлем колеги.
«Як бачимо, для того, щоб творити прекрасне, не обов’язково закінчувати академії. Якщо у людини від народження є божа іскра, закладений талант, – вона «приречена» на успіх»,  – висловив свою думку Анатолій Казмірук під час презентації  виставки.


Олівець і пензлик були і залишаються неодмінними супутниками по життю для Миколи Фесюка від дитинства. Для будівельника за фахом живопис став чимось набагато більшим, аніж звичайне хобі. Митець каже, що визначальним у його житті стало знайомство із засновником Художнього фонду Волині Карлом Якубеком, його надихаючі майстер-класи, високе мистецтво малювати картини не лише руками, але й серцем
Цікава деталь з біографії митця. З малювання у школі Микола Фесюк мав тверду трійку, хоча нерідко перевершував своїх однокласників у цьому шкільному предметі. Причина такої несправедливості з боку учителя була доволі буденною: прізвище Фесюків не значилось серед членів колгоспу. Однак ніщо не могло зупинити потяг хлопця до прекрасного…
Сам художник самокритично оцінює свою творчість, а тому продовжує щодня вчитись, самоудосконалюватись. Разом з тим упевнений:його кращі картини попереду.
Директор Острожецького будинку культури Олександр Мельник, який не міг не приїхати на презентацію виставки (адже співпрацює з автором картин майже 20 років), давно виношує ідею відкриття у селі  краєзнавчого музею.
Неодмінною частиною майбутніх експозицій він бачить картини свого земляка.
Про творчу натуру митця красномовно говорить його ще одне захоплення:  у хвилини особливого натхнення на папір лягають власні поетичні рядки.  Дідусевою поезію під час відкриття виставки на загал винесли онуки Миколи Олександровича – Анастасія і Кирило.
Сьогоднішній творчий доробок Миколи Фесюка ( а це 43 чудові картини) маємо змогу оцінити, відвідавши його персональну виставку «Мій рідний край – моя Україна» у палаці князів Любомирських Дубенського замку.

(870)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дякуємо!

Тепер редактори знають.